Regularne i losowe progresywne jackpoty

Kasyna Promo

Regularne i losowe progresywne jackpoty

Producenci oprogramowania do gier oferują dwa rodzaje progresywnych jackpotów – zwykłe jackpoty progresywne i losowe jackpoty progresywne. Automaty do gry mogą oferować oba typy jackpotów, podczas gdy inne automaty do gry oferują jeden z nich. Progresywny jackpot to jackpot, który jest połączony w sieć z wieloma innymi grami na automatach, a jego wartość stopniowo rośnie, gdy gracze stawiają w dowolnym z automatów sieciowych. W tym przewodniku przedstawię różnice między zwykłymi progresywnymi jackpotami a losowymi progresywnymi jackpotami.

Regularne progresywne jackpoty

jackpota jest

Ten typ jackpota jest oferowany przez kilka ekskluzywnych automatów do gry, a dziki symbol lub symbole jackpota są używane do uruchamiania progresywnych jackpotów. Regularne progresywne jackpoty są dostępne dla 5 automatów na bębnach. Aby uruchomić jackpot, musisz postawić zakład maksymalny i uruchomić jackpota, trafiając 5 dzikich symboli lub 5 symboli jackpot na linii wypłaty.

Regularne progresywne jackpoty mogą być oferowane przez automat w dwóch formach – Mega progresywny jackpot i The Wonder Progresywny jackpot. W przypadku Mega progresywnego jackpota jest on uruchamiany przez trafienie 5 symboli jackpota przy maksymalnym zakładzie, podczas gdy jackpot Wonder jest uruchamiany przez trafienie 4 symboli jackpota przy maksymalnym zakładzie. Ten rodzaj progresywnego jackpota jest oferowany przez niektórych producentów oprogramowania do automatów do gier online i zwiększa szanse na zdobycie progresywnego jackpota.

Losowy progresywny jackpot

Jest to jeden z najczęstszych rodzajów progresywnego jackpota oferowany przez popularnych producentów oprogramowania online, takich jak Real Time Gaming (RTG). Ten rodzaj jackpota jest https://onlinecasinoadvice.pl uruchamiany w dowolnym momencie podczas gry, a progresywny jackpot rośnie w miarę obstawiania przez graczy. Można go uruchomić, uderzając dowolną zwycięską kombinację i obstawianie na maksimum nie jest obowiązkowe, ale może być aktywne poprzez obstawianie na wszystkich liniach wypłaty.

Inne automaty oferują losowy progresywny jackpot, nawet jeśli grasz z mniejszym maksymalnym zakładem. Po uruchomieniu jackpota jest on resetowany do wartości początkowej lub początkowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *